Fedezd fel az Anyák napi meglepetéseinket! Érdekel
Kosár 0

Úgy látszik a kosarad üres!

0

AUG

08

0 hozzászólás

Készül a Wreckfest 2

Folytatást kap a roncsderbis autós játék.

 

Egykor a FlatOut széria új szintre emelte a törésmodellt az autós játékok műfajában. Ennek szellemi örökségét vitte tovább néhány évvel ezelőtt a Wreckfest című játék, amelynek fejlesztője, a Bugbear Entertainment most bejelentette, hogy készül a folytatás.

 

A Wreckfest 2 lényege változatlan marad. Különféle roncsderbiken és autóversenyeken vehetünk részt. Ezeken általunk átalakított roncsokkal versenyezhetünk, a győzelemhez pedig több út is vezet. Egyfelől lehetünk mi a leggyorsabbak, de dönthetünk úgy is, hogy szisztematikusan kiütjük az ellenfeleinket.
 


A készítők minden téren előrelépést ígérnek az első részhez képest. Sokkal részletesebb és szebb grafikát kapunk, ami érvényes a törésmodellre is, ami eddig sem volt rossz. Az autókat teljesen a magunk képére formálhatjuk. Kapunk offline karrier módot és persze multiplayer játékmódokat is.

 

A Wreckfest 2 PC-re, PlayStation 5-re és Xbox Series X-re készül. Azt egyelőre nem tudni, hogy mikor jelenhet meg, ahogyan azt sem, hogy az első részhez hasonlóan először early accessben lesz-e elérhető.

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK

Árnyékok, katanák és hűség - Assasins Creed : Shadows
Tipp 
2025 márc 21.
Árnyékok, katanák és hűség - Assasins Creed : Shadows

Az utóbbi években az Ubisoftról csak rosszat lehetett hallani. Nagyon érződik, hogy a cég kollektív munkamorálja és a játékokhoz való hozzáállás 180 fokos fordulatot vett : az igényes és jól kidolgozott játékok helyett bugokkal teli félkész játékokat dobtak ki piacra, amelyek tele voltak mikro tranzakciókkal. Azt már mondanom se kell, hogy senkinek sem szimpatikus ez a hozzáállás. A fentebb említettek mellett fontos megemlíteni a nyugati cégekre jellemző “woke-osodás” jelenségét is, amely alól az Ubisoft sem kivétel. Az Ubisoft nagyon vékony jégen táncol, elmondásuk szerint az AC : Shadows fejlesztőinek a fele még sohasem dolgozott videójátékon. Vajon megmenthető-e még a cég, vagy ez lesz az utolsó Ubisoft játék?

Még több cikk

HOZZÁSZÓLÁSOK

Hozzászóláshoz előbb jelentkezzen be!