Közel két hónapja megjelentek a GeForce legújabb videókártyái, amelyek az RTX 5080 és RTX 5090 nevet viselik, majd most márciusban az AMD piacra dobta az ő új videókártyái.
Fedezd fel az Anyák napi meglepetéseinket! | Érdekel |
A csatlakozó kliensek hatékony kezelésére kínál jó megoldást a vezeték nélküli technológia legújabb generációja, a 802.11ax szabvány, vagy egyszerűen csak Wi-Fi 6. A korábbi szabványhoz képest nemcsak az adatátviteli sebesség növekedett meg jelentősen, hanem a lefedettség is, ugyanakkor csökkenti a csatlakoztatott eszközök energiafogyasztását is. A 802.11ax technológia lényege az, hogy összevonja az 5 GHz-es és 2,4 GHz-es frekvenciatartományokat, ezeket pedig egy új technológia, a Dual Band Simultaneous Streaming segítségével fogja munkára, méghozzá egyidejűleg, így látványos gyorsulás következik be, amely a felhasználói élményt is nagyban javítja. A 802.11ax jóvoltából a nagysűrűségű Wi-Fi hálózatok kiszolgálása is zökkenőmentesebb a korábbi verziókhoz képest.
Az ASUS élen jár az új szabvány szerinti routerek fejlesztésében: a tajvani cég volt az első, amely otthoni felhasználásra szánt új generációs útválasztót mutatott be a 2017-es IFA kiállításon. Ez a modell az RT-AX88U volt, amely azóta is töretlen népszerűségnek örvend a felhasználók körében. Az ASUS Wi-Fi 6-os termékpalettája azóta tovább bővült az RT-AX92U-val és a kifejezetten játékosoknak tervezett ROG Rapture GT-AX11000-rel.
Jó hír azoknak, akiknek otthonát egy router önmagában nem képes kiszolgálni, az AX-es routerek mindegyike támogatja az AiMesh-t, az ASUS innovatív router funkciója. Az AiMesh segítségével több kompatibilis router köthető hálózatba, amely már képes lesz megfelelő sebességű wifit biztosítani a lakás bármely pontján.
Ha a korábbi wifiddel már nem vagy megelégedve, érdemes lehet elgondolkozni a fejlesztésen, amelyhez kiváló alapot kínálnak az ASUS Wi-Fi 6 routerei.
Közel két hónapja megjelentek a GeForce legújabb videókártyái, amelyek az RTX 5080 és RTX 5090 nevet viselik, majd most márciusban az AMD piacra dobta az ő új videókártyái.
A mechanikus klaviatúra kifejezetten mutatós darab, használata viszont meglepően csendes lesz.
A fektetett FLP01 ház olyan, mintha a ’90-es évekből pottyant volna ide.
Három variáció és azok megannyi modellje kerül a boltok polcaira, mind AI-tól fűtve.
Az okostelefon első körben Indiában kerül a boltokba, de később nyugatra is megérkezhet valamilyen formában.
Az új hordozható játékkonzol még idén a boltokba kerülhet.
Összecsukható készülékhez képest korrekt hardver és baráti árcédula jellemzi.
A Sony készített egy szobát, amiben belecsöppenünk a játékba.
HOZZÁSZÓLÁSOK
Hozzászóláshoz előbb jelentkezzen be!