Május 06-tól új helyre költözik Váci úti üzletünk. Rendeléseiteket a jövőben új, Gömb utcai üzletünkben vehetitek át. Bővebben
Kosár 0

Úgy látszik a kosarad üres!

0

Gépkocsivezetőt keresünk!

Dinamikusan fejlődő, digitális piaci környezetben több mint 20 év tapasztalattal az AQUA Webáruház az egyik piacvezető szereplő a műszaki termékek kiskereskedelme területén. A Gazdaság Kutató Intézet adatai alapján 2021-es évben Magyarország 8. legnagyobb webáruháza. A 100 %-ban magyar tulajdonú webáruház az online jelenlét mellett jelenleg 3 üzlettel rendelkezik, valamint számos „Az ország boltja” minősítés büszke tulajdonosa, melynek hátterében a több mint 2 évtizedes vásárlói fókuszú innovatív megoldások és a szakértő kollégák kiemelkedő munkája áll.

Cégünk BUDAPESTI munkavégzéssel keres munkatársat gépkocsivezető-raktáros pozícióba:

Munkavégzés helye: 1048 Budapest, Tenkefürdő utca 5.

Amennyiben szeretné megpályázni a fenti munkahelyek valamelyikét, kérjük, hogy fényképes önéletrajzát juttassa el az [email protected] e-mail címre, fizetési igényét megjelölve.

Feladatok:

  • Árubehozatal Partnereinktől,
  • Árukiadás Ügyfeleink részére,
  • Anyagmozgatás
  • Leltárban való aktív részvétel.

Elvárások:

  • Fizikai terhelhetőség,
  • B kategoriás jogosítvány,
  • Önálló munkavégzés,
  • Pontosság,
  • Megbízhatóság,
  • Vezetésben való jártasság
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent: Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Kellemes munkahelyi légkör.

Új dokumentum feltöltése