Úgy látszik a kosarad üres!

FEBR

14

0 hozzászólás

Megmutatta magát az Ascendant Infinity

Vicces előzetesben mesélnek nekünk a játékmenetről és a világról.

 

Nem tudni még, hogy milyen játék is lesz a PlayFusion stúdiójában készülő Ascendant Infinity, azt viszont igen, hogy a készítőknek van humorérzéke. Ezt jól mutatja a játék eddig megjelent két előzetese is. Az első olyan mint egy ’80-as évekből származó sitcom intrója, a másodikban pedig a játékmenetről és a világról mesélnek nekünk.
 


Az Ascendant Infinity egy futu-retro akciójáték lesz, amelyet a készítők csak biopunk adaptation shooternek neveznek. A biopunk arra utal, hogy a játék világa egy olyan jövőt tár elénk, ahol a világban az erősen átalakult természet uralkodik és keveredett az emberi technológiákkal. Az adaptation shooter pedig azt jelenti, hogy minden mérkőzés során folyamatosan változni fog a környezetünk, nekünk pedig a győzelemhez mindig alkalmazkodnunk kell.

 

A játéknak sztorija is van, miszerint karakterünk kétszáz éves mélyálomból ébred fel. Eközben a bolygó megmentésén fáradozó mérnökök és tudósok sikeresen átformálták a természetet, amelyben olyan lények születtek, amelyek mind képesek megölni minket. A lenti videón azt is megnézhetjük, hogy milyen környezetben fogunk két party között tevékenykedni.
 


Az Ascendant Infinity egy nagyon mókás és ígéretes játéknak tűnik. A fejlesztés jelen állás szerint kizárólag PC-re folyik, de egyelőre még nem tudni, hogy mikor jelenhet meg. Elvileg még idén lehet a premier.

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK

Árnyékok, katanák és hűség - Assasins Creed : Shadows
Tipp 
2025 márc 21.
Árnyékok, katanák és hűség - Assasins Creed : Shadows

Az utóbbi években az Ubisoftról csak rosszat lehetett hallani. Nagyon érződik, hogy a cég kollektív munkamorálja és a játékokhoz való hozzáállás 180 fokos fordulatot vett : az igényes és jól kidolgozott játékok helyett bugokkal teli félkész játékokat dobtak ki piacra, amelyek tele voltak mikro tranzakciókkal. Azt már mondanom se kell, hogy senkinek sem szimpatikus ez a hozzáállás. A fentebb említettek mellett fontos megemlíteni a nyugati cégekre jellemző “woke-osodás” jelenségét is, amely alól az Ubisoft sem kivétel. Az Ubisoft nagyon vékony jégen táncol, elmondásuk szerint az AC : Shadows fejlesztőinek a fele még sohasem dolgozott videójátékon. Vajon megmenthető-e még a cég, vagy ez lesz az utolsó Ubisoft játék?

Még több cikk

HOZZÁSZÓLÁSOK

Hozzászóláshoz előbb jelentkezzen be!