0

Úgy látszik a kosarad üres!

0

A fent látható kép némely esetben illusztráció.

D-Link DEM-310GT 10/100/1000Mbps 2 portos switch modul

Specifikáció

Listaár: 27 520 Ft

Online ár: 26 710 Ft

Garancia: 2 év jótállás
Cetelem hitelkártyával csak: 24 840 Ft  
A kedvezmény kizárólag bolti átvétel esetén érvényes!
Kérem várjon ...
-
+
LAN portok sebessége 10/100/1000 Mbps

D-Link DEM-310GT 10/100/1000Mbps 2 portos switch modul

Mini GBIC átalakító,1000BaseLX (LC-Duplex) max. 550m. 1x 1000 Mbit egymódusú üvegszálas LX (LC-Duplex) port, egymódusú üvegszálas 9/125µm 5km-ig, Full Duplex, 802.3x Flow-Control, Hot-Swappable.

A következő termékekhez illeszkedik:
- DES-3250TG
- DES-3224TGR
- DES-3312SR
- DGS-1216T
- DGS-1216T
- DGS-3224SR
- DGS-3224Sri
- DES-6500

    *  LC 1000 Mbit üvegszálas LX port (IEEE 802.3z standard)
    * Full-Duplex üzemmódban 2000Mbit.
    * 802.3x Flow-Control támogatás.
    * Hot-Swappable.
    * IEEE 802.3z.
    * IEEE 802.3x Flow-Control.
    * Egymódusú üvegszálas 9/125µm 5km-ig.

A termék gyártói honlapja

Az itt található információk a gyártó által megadott adatok.

A gyártók a termékek adatait bármikor, előzetes bejelentés nélkül megváltoztathatják. Változásért, eltérésért nem tudunk felelősséget vállalni!

Azonnali megrendelés esetén várhatóan az alábbi időpontokban tudod a terméket átvenni:
Váci út Gyors átvétel Átvehető: péntek (01.22)
AQUA EXPRESSZ Gyors átvétel Átvehető: péntek (01.22)
Pólus pont Gyors átvétel Átvehető: péntek (01.22)
Karinthy út Megnövekedett forgalom Átvehető: péntek (01.22)
Fehérvár Gyors átvétel Átvehető: kedd (01.26)
Kiszállítás Gyors átvétel Várható kiszállítás
leghamarabb hétfő (01.25)
Személyes átvétel INGYENES!
Posta Pont átvétel 990 Ft
Posta Pont Csomagautomata 990 Ft
Pick Pack Pont átvétel 990 Ft
Foxpost csomagpont 990 Ft
Házhozszállítás 1190 Ft
GLS Flex Delivery futárszolgálat 1490 Ft
Nagycsomagos kiszállítás
A termék általános értékelése:

0 (0 értékelés)

5csillag
0
4csillag
0
3csillag
0
2csillag
0
1csillag
0