Samsung UE50U8072FUXXH 50" Crystal UHD 4K Smart TV
Jótállás: 2 év
Külső raktáron
Elérhető OTP online áruhitellel
OTP ONLINE ÁRUHITEL
Kalkulátor
BANKMENTES RÉSZLETFIZETÉS
Kijelző típusa LED
Képernyőméret 50"
Felbontás 3840x2160 (UHD 4K)
Tuner DVB-T2 MPEG-4
DVB-C MPEG-4
DVB-S2 MPEG-4
VESA méret 200 x 200 mm
Smart Tizen™ Smart TV
Hangteljesítmény 20 W
Wi-Fi igen
Bluetooth igen
DLNA nem
LAN csatlakozó igen
HDMI csatlakozó 3 db
USB csatlakozó 1 db
CI modul kártyahely igen
Digitális audió kimenet nem
Fejhallgató kimenet nem
SCART csatlakozó nem
Komponens csatlakozó nem
Kompozit csatlakozó nem
Szélesség 1110 mm
Magasság talppal 695 mm
Mélység talppal 199 mm
Tömeg talppal 8.3 kg
Látószög 178°
Energiaosztály G