Samsung UE40F6002FKXXH 40" Full HD Smart LED TV
Jótállás: 2 év
Minden nap
újdonság,
minden héten
megtakarítás!
Elkelt: 0 db
Elérhető: 4 db
Elérhető OTP online áruhitellel
OTP ONLINE ÁRUHITEL
Kalkulátor
BANKMENTES RÉSZLETFIZETÉS
Képernyőméret 40"
Tuner DVB-T2 MPEG-4
DVB-C MPEG-4
VESA méret 200 x 200 mm
Smart Tizen™ Smart TV
Hangteljesítmény 20 W
Wi-Fi igen
Bluetooth igen
DLNA igen
LAN csatlakozó igen
HDMI csatlakozó 2 db
USB csatlakozó 1 db
CI modul kártyahely igen
Digitális audió kimenet nem
Fejhallgató kimenet nem
SCART csatlakozó nem
Komponens csatlakozó nem
Kompozit csatlakozó nem
Szélesség 906 mm
Magasság talppal 546 mm
Mélység talppal 157 mm
Tömeg talppal 5.9 kg
Energiaosztály F