Samsung QE48S90F 48" Televízió (QE48S90FAEXXH)
Jótállás: 3 év
Külső raktáron
Elérhető OTP online áruhitellel
OTP ONLINE ÁRUHITEL
Kalkulátor
BANKMENTES RÉSZLETFIZETÉS
Kijelző típusa OLED
Képernyőméret 48"
Felbontás 3840x2160 (UHD 4K)
Tuner DVB-T2 MPEG-4
DVB-C MPEG-4
DVB-S2 MPEG-4
VESA méret 300 x 200 mm
Smart Tizen™ Smart TV
Hangteljesítmény 40 W
Wi-Fi igen
Bluetooth igen
LAN csatlakozó igen
HDMI csatlakozó 4 db
USB csatlakozó 2 db
CI modul kártyahely igen
Digitális audió kimenet Optikai
Fejhallgató kimenet nem
SCART csatlakozó nem
Komponens csatlakozó nem
Kompozit csatlakozó nem
Szélesség 1069 mm
Magasság talppal 685 mm
Mélység talppal 265 mm
Tömeg talppal 11.9 kg
Látószög 178°