Eaton 9SX EBM 72V külső akkubővítő rack 2U (9SXEBM72R)
Jótállás: 3 év
A termék jelenleg nem elérhető!
Értesítést kérek, ha elérhető lesz a termék:
Legutolsó ismert ár:
BANKMENTES RÉSZLETFIZETÉS
Kialakítás Rack
Szélesség 438 mm
Magasság 86.5 mm
Mélység 608 mm
Tömeg 40.5 kg
Tulajdonságok:
  • Akkumulátor: 12 V / 9 Ah
  • Akkumulátorok száma: 12 db
  • Kialakítás: rack - 2U - 482.6 mm (19")