Rendelhető
Várhatóan átvehető: köv. szerda (10.08.)
Várhatóan átvehető: köv. szerda (10.08.)
Várhatóan átvehető: köv. szerda (10.08.)
Várható kiszállítás leghamarabb: csütörtök (10.09.)
AcneUP® Gel - aktív hidratáló gél a gyulladásos és nem gyulladásos akne tünetei ellen. A fehér és fekete fejű mitesszerek ellen is hat. Az összetevők egyedülálló kombinációja, amely komedolitikus hatású, miközben gyorsan csillapítja a gyulladást és a bőrpírt, segít csökkenteni a faggyútermelést, megnyugtatja a bőrt és elősegíti a gyorsabb gyógyulási folyamatokat.
Használati útmutató:
Használat előtt alaposan tisztítsd meg a bőrödet. Naponta egyszer, este vigyél fel egy borsónyi mennyiségű gélt az egész arcodra, és finoman masszírozd be. Vidd fel a terméket az egész arcra/dekoltázsra/vállra/hátra, vagy csak a látható bőrpírral érintett területekre. Reggel öblítsd le vagy tisztítsd meg a bőrödet a megfelelő termékkel. A mindennapi kíméletes tisztításhoz a kíméletes AcneUP® Cleanser tisztító emulziót ajánljuk. A tökéletlenségek napközbeni hatékony elfedéséhez próbáld ki az AcneUP Color aktív korrektort. Természetes árnyalat és finom textúra. Fedi, korrigálja és javítja a problémás bőr állapotát.
Figyelmeztetés:
Kerüld a szemmel és a nyálkahártyával való érintkezést. Gyermekektől elzárva tartandó. Helyi kiütés vagy irritáció esetén hagyd abba a termék használatát, és fordulj kezelőorvosodhoz. A termék A-vitamint tartalmaz. Használat előtt mérlegeld a napi bevitelt.
Részletre vásárláshoz tegyed a terméket a kosárba, majd a megrendelés véglegesítésénél
válasszad a Cofidis expressz online áruhitel opciót!
Az előzetes kalkulációt balra a Kalkulátor gomb megnyomásával van lehetőséged megnézni.
A termék értékeléséhez kérjük, jelentkezzen be!