Kosár 0

Úgy látszik a kosarad üres!

0

A fent látható kép némely esetben illusztráció.

ZyXEL SFP10G 10G SFP+ modul

Specifikáció

Listaár: 76 830 Ft

Online ár: 75 320 Ft

Garancia: 2 év jótállás
Cetelem hitelkártyával csak: 70 045 Ft  
A kedvezmény kizárólag bolti átvétel esetén érvényes!
Kalkuláció ...
Kérem várjon ...
-
+

Válassz csomagajánlataink közül!

75 320 Ft

Megtakarított összeg:

0 Ft

Athom Homey (HOMEY-PRO-EU-EN)

139 590 Ft
139 590 Ft
A csomaghoz adom

SmartWise Zigbee Bridge Pro gateway (SMW-KIE-BRIEXT-ZB)

13 795 Ft
13 795 Ft
A csomaghoz adom

Fibaro Home Center 2 központi egység (FGHC2)

178 990 Ft
178 990 Ft
A csomaghoz adom

Remootio 2.0 Dual Univerzális USB, okosotthon Wi-Fis, Bluetoothos kapunyitó 100 kulcsos és vendégkulcsok

81 790 Ft
81 790 Ft
A csomaghoz adom

Innr BG 110 Bridge okos világítás központi egység

18 710 Ft
18 710 Ft
A csomaghoz adom

ZyXEL SFP10G 10G SFP+ modul

Tulajdonságok:
  • 14.8 x 56.5 x11.85 mm (szélesség, mélység, magasság)
  • Súly 20 g csatolófelület típus SFP+
  • Maximális adatátviteli sebesség 10000 Mbit/s
  • Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

 


A termék gyártói honlapja
Azonnali megrendelés esetén várhatóan az alábbi időpontokban tudod a terméket átvenni:
Váci út Gyors átvétel Átvehető: csütörtök (09.30)
AQUA EXPRESSZ Gyors átvétel Átvehető: csütörtök (09.30)
Pólus pont Gyors átvétel Átvehető: csütörtök (09.30)
Karinthy út Gyors átvétel Átvehető: csütörtök (09.30)
Fehérvár Gyors átvétel Átvehető: kedd (10.05)
Kiszállítás Gyors átvétel Várható kiszállítás
leghamarabb péntek (10.01)
Személyes átvétel INGYENES!
Posta Pont átvétel 990 Ft
Posta Pont Csomagautomata 990 Ft
Pick Pack Pont átvétel 990 Ft
Foxpost csomagpont 990 Ft
Házhozszállítás 1190 Ft
GLS Flex Delivery futárszolgálat 1490 Ft
Nagycsomagos kiszállítás
A termék általános értékelése:

0 (0 értékelés)

5csillag
0
4csillag
0
3csillag
0
2csillag
0
1csillag
0

Akciók

Ajánlatunk Számodra - Best4You

Kedvenceim