Kosár 0

Úgy látszik a kosarad üres!

0

A fent látható kép némely esetben illusztráció.

TP-Link MC112CS Fast ethernet média converter

Specifikáció

Listaár: 9 330 Ft

Online ár: 8 880 Ft

Garancia: 5 év jótállás
Cetelem hitelkártyával csak: 8 260 Ft  
A kedvezmény kizárólag bolti átvétel esetén érvényes!
Kérem várjon ...
-
+

Válassz csomagajánlataink közül!

8 880 Ft

Megtakarított összeg:

0 Ft

Qubino okos fogyasztásmérő (ZMNHTD1)

34 320 Ft
34 320 Ft
A csomaghoz adom

Fibaro Home Center 2 központi egység (FGHC2)

226 890 Ft
226 890 Ft
A csomaghoz adom

Aqara Hub M2 központi egység (HM2-G01)

16 900 Ft
16 900 Ft
A csomaghoz adom

Netatmo Valena Life párosító szett fehér (752154)

22 220 Ft
22 220 Ft
A csomaghoz adom

Athom Homey (HOMEY-PRO-EU-EN)

139 590 Ft
139 590 Ft
A csomaghoz adom

Aqara Hub központi egység (ZHWG11LM)

20 230 Ft
20 230 Ft
A csomaghoz adom

Panasonic központi hub (KX-HNB600FXW)

11 390 Ft
11 390 Ft
A csomaghoz adom

Remootio okostelefon és okosotthon vezérelt Wi-Fis és Bluetoothos kapunyitó 100kulcsos+vendégkulcsok

75 780 Ft
75 780 Ft
A csomaghoz adom

TP-Link MC112CS Fast ethernet média converter

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port.
20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban.
LED információk a hálózat állapotáról!
Tx:1310nm, Rx 1550nm
1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port.
Kompatibilis IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX normál

A termék gyártói honlapja
Azonnali megrendelés esetén várhatóan az alábbi időpontokban tudod a terméket átvenni:
Váci út Gyors átvétel Átvehető: kedd (06.22)
AQUA EXPRESSZ Gyors átvétel Átvehető: kedd (06.22)
Pólus pont Gyors átvétel Átvehető: kedd (06.22)
Karinthy út Gyors átvétel Átvehető: kedd (06.22)
Fehérvár Gyors átvétel Átvehető: kedd (06.22)
Kiszállítás Gyors átvétel Várható kiszállítás
leghamarabb kedd (06.22)
Személyes átvétel INGYENES!
Posta Pont átvétel 990 Ft
Posta Pont Csomagautomata 990 Ft
Pick Pack Pont átvétel 990 Ft
Foxpost csomagpont 990 Ft
Házhozszállítás 1190 Ft
GLS Flex Delivery futárszolgálat 1490 Ft
Nagycsomagos kiszállítás
A termék általános értékelése:

0 (0 értékelés)

5csillag
0
4csillag
0
3csillag
0
2csillag
0
1csillag
0
Kedvenceim