Lenovo Professional vezeték nélküli billentyűzet és egér (4X30H56813)
Jótállás: 2 év
A termék jelenleg nem elérhető!
Értesítést kérek, ha elérhető lesz a termék:
Legutolsó ismert ár:
Nyelv magyar
Főbb jellemzők
  • Vezeték nélküli kapcsolat: Az eszközök 2.4 GHz-es vezeték nélküli technológiával csatlakoznak a számítógéphez, amely stabil és zökkenőmentes kapcsolatot biztosít akár 10 méteres távolságból.
Termékparaméterek
  • Modell: Lenovo Professional vezeték nélküli billentyűzet és egér (4X30H56813)
  • Csatlakozás típusa: Vezeték nélküli (2.4 GHz)
  • Hatótávolság: Akár 10 méter
  • Billentyűzet elrendezés: Teljes méretű numerikus paddal
  • Egér érzékelő: Optikai
  • Állítható DPI: Igen
  • Szín: Fekete
  • Kompatibilitás: Windows 7, 8, 10 és újabb
  • Elem típusa: Billentyűzet: 2x AAA, Egér: 2x AA
  • Súly: Billentyűzet: 700 g, Egér: 80 g
  • Méretek: Billentyűzet: 450 x 170 x 30 mm, Egér: 110 x 65 x 35 mm