TOO MKL-008W-USB-3.5W elektromos rovarcsapda fehér
Jótállás: 1 év
A termék jelenleg nem elérhető!
Értesítést kérek, ha elérhető lesz a termék:
Legutolsó ismert ár:
Tulajdonságok:
  • Méret: 13x13x14 cm
  • Tömege: 500 g
  • Teljesítmény: 3,5 W
  • Feszültség: DC 5 V
  • Frekvencia: 50 – 60 Hz