Jótállás: 2 év
Külső raktáron
  • B pontossági osztály (IEC 62053-21) aktív energiára: mérési pontossága 1%.
  • Támogatja a napelemes rendszereket: fogyasztást és visszatöltést is képes mérni
  • Az energiafelhasználás optikai impulzusjelzése
  • A csomag 2 db 50A-es áramváltót is tartalmaz
  • MODBUS támogatás: Egyszeru és gyors telepítést tesz lehetové ipari létesítményekben.
  • Teljesítményfelügyelet: egyfázisú elektromos rendszerekben akár 2 áramkört is képes mérni.
  • Parancsfájl-funkciók: támogatja az mjS szkriptet, lehetové téve helyi automatizációk futtatását.
  • Relékimenet kontaktor vezérléshez: max 2A
WiFi kapcsolat:
  • WiFi protokollok: 802.11 b / g / n (2.4 GHz)