Sony SEL18200LE E 18–200 mm F3,5–6,3 OSS LE objektív (SEL18200LE.AE)
Jótállás: 3 év
A termék jelenleg nem elérhető!
Értesítést kérek, ha elérhető lesz a termék:
Legutolsó ismert ár:
BANKMENTES RÉSZLETFIZETÉS
Minimum fókusztávolság 0.5 m
Maximális nagyítás 0.27 x
Szűrőátmérő 62 mm
Maximum átmérő 68 mm
Hossz 97.1 mm
Tömeg 460 g
Típus Zoom-objektív