StarTech.com 14" 16:9 laptop betekintésvédelmi fólia (14G-PRIVACY-SCREEN)
Jótállás: Nincs
Külső raktáron
  • Kompatibilis eszköz: Laptop
  • Márka kompatibilitás: Univerzális
  • Betekintésvédelem iránya: Fekvő
  • Felhelyezés: Ragasztószalag + csúsztató rögzítőszegély
  • Kijelző képarány: 16:9
  • Max. kompatibilis képernyő: 14.0 "
  • Támogatott képernyőtípusok: LCD
  • Szűrő tulajdonságai: Anti-glare, Privacy
  • Kékfény szűrő: Igen
  • Tisztító ruha: Igen
  • Megfordíthatóság: Aranyból feketébe
  • Ujjlenyomatálló: Igen
  • Fényáteresztés: 60.00 %
  • Szűrő színe: Fekete
  • Anyag: Plastic
  • Felület kidolgozása: Fényes / Matt
  • Szélesség: 310 mm
  • Mélység: 174 mm