Jótállás: 2 év
Külső raktáron
Elérhető OTP online áruhitellel
OTP ONLINE ÁRUHITEL
Kalkulátor
BANKMENTES RÉSZLETFIZETÉS
NewStar Products mennyezeti TV tartó "FPMA-C200" 25,4 - 101,6 cm (10" - 40") méretű, ezüst
Tartó típus: Dönthető + forgatható, Forgatható
Mindegyik VESA szabványt támogatja 200 x 200 mm-ig
Kijelző mérethez alkalmas (tartomány): 25,4 cm (10") - 101,6 cm (40")
Tartóerő (max.) 20 kg
Az FPMA-C200 egy mennyezeti tartó LCD/LED/TFT képernyőkhöz, 40"-os (102 cm) képernyő méretig.
Jellemzők:
Állítható magasságú: 64 - 104 cm
Műszaki adatok:
Alkalmas a következő kijelző méretekhez: 25,4 cm (10"),25,7 cm (10,1"),26,7 cm (10,5"),27,9 cm (11"),29,5 cm (11,6"),30,5 cm (12"),30,7 cm (12,1"),31,0 cm (12,2"),31,8 cm (12,5"),32,8 cm (12,9"),33,0 cm (13"),33,8 cm (13,3"),35,6 cm (14"),38,1 cm (15"),39,6 cm (15,6"),40,6 cm (16"),43,2 cm (17"),45,7 cm (18"),48,3 cm (19"),50,8 cm (20"),54,6 cm (21,5"),55,9 cm (22"),58,4 cm (23"),59,9 cm (23,6"),61,0 cm (24"),63,5 cm (25"),66,0 cm (26"),68,6 cm (27"),71,1 cm (28"),73,7 cm (29"),76,2 cm (30"),78,7 cm (31"),81,3 cm (32"),83,8 cm (33"),86,4 cm (34"),88,9 cm (35"),91,4 cm (36"),94,0 cm (37"),99,1 cm (39"),96,5 cm (38"),101,6 cm (40") · Anyag: Alumínium · Döntési tartomány (felfelé): +90 ° · Döntési tartomány (lefelé): -90 ° · Forgatás: 360 ° · Forgatási tartomány (balra): 90 ° · Forgatási tartomány (jobbra): 90 ° · Gáznyomásos technológia: Nem · Méret, magasság: 104 mm · Méret, mélység: 90 mm · Padló/mennyezet távolsága (max.): 104 cm · Padló/mennyezet távolsága (min.): 64 cm · Szín: Ezüst · Súly: 0.12 kg · Tartó jellemzők: Állítható magasságú · Tartó típus: TV mennyezeti tartó · Tartóerő (max.): 20 kg · További műszaki adatok: A szerelhető monitorok száma: 1 · VESA szabvány: 75 x 75 mm,100 x 100 mm,100 x 200 mm,200 x 100 mm,200 x 200 mm