34" AOC CU34G2X/BK ívelt LCD monitor
Jótállás: 3 év
A termék jelenleg nem elérhető!
Értesítést kérek, ha elérhető lesz a termék:
Legutolsó ismert ár:
BANKMENTES RÉSZLETFIZETÉS
Képátló (inch) 34
Panel típusa VA
Maximális felbontás 3440 x 1440 pixel
Képfrissítési frekvencia 144 Hz
Képarány 21:9 Wide képarány
Válaszidő (ms) 1
Fényerő (cd/m2) 300
Látószög H/V 178°/178°
Kontraszt arány 3 000:1
HDMI igen
DisplayPort igen
USB igen
Falra szerelhető igen
Falra szerelhető, szabvány VESA: 100x100mm
Ívelt kijelző igen
Gamer Igen
Szélesség 808.4 mm
Maximális magasság 528.2 mm
Vastagság 237.4 mm
Termékspecifikációk
  • Kijelző mérete: 34 col / 86.36 cm
  • Kijelző felbontása: UWQHD 3440 x 1440 (Ultra Wide QHD)
  • Képfrissítési gyakoriság: 144 Hz, amely biztosítja a sima játékélményt