27" AOC Q27G41ZDF QD-OLED Gamer monitor
Jótállás: 3 év
Elérhető OTP online áruhitellel
OTP ONLINE ÁRUHITEL
Kalkulátor
BANKMENTES RÉSZLETFIZETÉS
Képátló (inch) 26.5
Panel típusa QD OLED
Maximális felbontás 2560 x 1440 pixel
Képfrissítési frekvencia 240 Hz
Képarány 16:9 Wide képarány
Válaszidő (ms) 0.03
Fényerő (cd/m2) 400
Látószög H/V 178°/178°
HDMI 1 db
DisplayPort 1 db
Falra szerelhető igen
Falra szerelhető, szabvány 100 x 100
Energiaosztály E
Gamer Igen
Szélesség 609.3 mm
Maximális magasság 454.3 mm
Vastagság 190.5 mm
AOC Q27G41ZDF
Urald a játékmeneteket a Q27G41ZDF QD-OLED monitorral, amely lenyűgöző QHD tisztaságot és ultrasima 240 Hz-es teljesítményt nyújt.
Ismerd meg a Q27G41ZDF gamer monitort, amely QD-OLED technológiával rendelkezik a kivételes színpontosság, mély kontraszt és élethű látvány érdekében. A 240 Hz-es QHD felbontásnak, a G-Sync kompatibilitásnak és az alacsony bemeneti késleltetésnek köszönhetően a játékmenet minden pillanatban gördülékeny és reszponzív marad. A HDR10 támogatás fokozza a fényerőt és a részletességet, biztosítva a magával ragadó jeleneteket a különböző műfajokban. A 3 év garanciával, a G-menü segítségével testreszabható és a játékosokra összpontosító megbízhatósággal készült Q27G41ZDF-et úgy tervezték, hogy hosszú távon is teljesítményt és magabiztosságot nyújtson.