Ez a fekete színű, elegáns megjelenésű tok remek választás mindazok számára, akik komolyan veszik telefonjuk védelmét, ugyanakkor nem hajlandóak kompromisszumot kötni stílusuk terén sem. A tok praktikus oldalra nyíló (FLIP) kialakítással rendelkezik, és még egy View Window ablakkal is fel van szerelve, ami lehetővé teszi, hogy anélkül pillanthasson rá a képernyőre, hogy ki kellene nyitni a tokot.
-
Anyag: Magas minőségű bőr hatású anyag, ami nemcsak rendkívül esztétikus, de kényelmes fogású is.
-
Kialakítás: Álló típusú tok FLIP, oldalra nyíló kivitelben. A View Window ablak lehetővé teszi a gyors pillantást a képernyőre.
-
Szín: Fekete, amely minden ruházati stílushoz illik, és professzionális megjelenést kölcsönöz.
-
Kompatibilitás: Kizárólag a Sony Xperia L2 (H4311) készülékkel kompatibilis, így biztos lehet benne, hogy tökéletesen passzol készülékéhez.
-
Védelem: Megbízhatóan védi telefonját a karcolásoktól, ütésektől és egyéb külső hatásoktól.
-
Elegancia és stílus: A bőr hatású felület és a fekete szín kombinációja elegáns megjelenést kölcsönöz a tok számára.
-
Könnyű használat: A tok egyszerűen használható, és teljes hozzáférést biztosít az összes csatlakozóhoz, gombhoz és funkcióhoz.
A tok kiváló minőségű bőr hatású anyagból készült, amely tartósságot és stílust biztosít egyaránt. A tokot úgy tervezték, hogy megbízható védelmet nyújtson telefonjának, megvédi azt a mindennapi kopásoktól és ütődésektől. A FLIP kialakítású tok oldalra nyílik, ami kényelmes és gyors hozzáférést biztosít a képernyőhöz. Az integrált View Window lehetővé teszi, hogy anélkül pillanthasson rá a telefon képernyőjére, hogy ki kellene nyitnia a tokot, így egyetlen pillanat alatt láthatja az értesítéseket, az órát vagy a beérkező hívásokat.
A fekete színű borítás nemcsak elegáns megjelenést biztosít, hanem könnyen kombinálható bármilyen ruházattal, így mindig stílusosan mutat, legyen szó üzleti találkozóról vagy szabadidős tevékenységről. A tok pontos kivágásokkal rendelkezik, amelyek lehetővé teszik, hogy minden gomb, csatlakozó és funkció könnyen hozzáférhető maradjon, anélkül, hogy ki kellene venni a telefont a tokból.