LC Power LC-25BUB3 2.5" merevlemez ház fekete USB3
Jótállás: 1 év
A termék jelenleg nem elérhető!
Értesítést kérek, ha elérhető lesz a termék:
Legutolsó ismert ár:
PC csatlakozás USB 3.0 Igen
HDD/SSD csatlakozás SATA-III
HDD/SSD méret 2.5"
Támogatott HDD/SSD száma 1 db
Szín Fekete
Szélesség 82 mm
Magasság 13 mm
Mélység 130 mm
Tömeg 0.22 kg