ASUS Vivobook 16 - 16" WUXGA IPS / Intel® Core™ 5 120U / 16GB DDR4 / 512GB / Win 11 Home / X1605VA-MB2389W
Jótállás: 3 év
Elérhető OTP online áruhitellel
OTP ONLINE ÁRUHITEL
Kalkulátor
BANKMENTES RÉSZLETFIZETÉS
Képernyő 1920 x 1200 (WUXGA)
16"
Matt kijelző
Operációs rendszer verzió Windows 11 Home HUN/64bit
Operációs rendszer Windows
Processzor család Intel® Core™ 5 sorozat 1. generációs
Processzor típus 120U
Processzor órajel turbó 5 GHz
Grafikus vezérlő Intel Graphics
0 GB
Intel®
HDMI csatlakozó 1db HDMI® 1.4
Memória méret 16 GB
Memória típus DDR4
Processzor órajel 1.4 GHz
SSD kapacitás 0.512 TB
SSD csatlakozó PCIe
USB csatlakozó típus USB-C 1db + USB 3.0 2db + USB 2.0 1db
Lokalizáció Magyar
Szín fekete
Web kamera Beépített
Bluetooth Van
Wireless LAN 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Akkumulátor 3 cellás
42 Wh
Billentyűzet megvilágítás Van
Felhasználási terület Általános használat
Szélesség 358.7 mm
Mélység 249.5 mm
Magasság 19.9 mm
Tömeg 1.88 kg
ASUS Vivobook X1605VA
Tágas, éles képvilág. A 16,0”-os WUXGA (1920×1200) kijelző 16:10 képaránnyal nagyobb munkateret és jobb látványt kínál, legyen szó dokumentumok szerkesztéséről, videók nézéséről vagy weboldalak böngészéséről. A matt felület csökkenti a tükröződést, így még fényes környezetben is könnyedén dolgozhatsz.