Kosár 0

Úgy látszik a kosarad üres!

0

A fent látható kép némely esetben illusztráció.

RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6 S/FTP 10.00 m Narancs Védővel LINDY

Specifikáció
A KERESETT TERMÉK JELENLEG NEM RENDELHETŐ!
Kínálatunkban legutóbb ekkor volt elérhető: 2021. május 10.

Értesítést kérek, ha elérhető lesz a termék:

Hasonló termékek

Üvegszál LWL csatlakozókábel 1x - 1x 50/125µ 10m Multimode OM3 Digitus DK-2533-10/3

Üvegszál LWL csatlakozókábel 1x - 1x 50/125µ 10m Multimode OM3 Digitus DK-2533-10/3

Listaár: 4 630 Ft

Online ár:

4 200 Ft
Adatlap
Üvegszál LWL csatlakozókábel 1x dugó - 1x dugó 50/125µ 5 m Multimode OM4 Digitus

Üvegszál LWL csatlakozókábel 1x dugó - 1x dugó 50/125µ 5 m Multimode OM4 Digitus

Listaár: 4 420 Ft

Online ár:

4 010 Ft
Adatlap
Üvegszál LWL csatlakozókábel 1x - 1x 50/125µ 3m Multimode OM4 Digitus DK-2533-03-4

Üvegszál LWL csatlakozókábel 1x - 1x 50/125µ 3m Multimode OM4 Digitus DK-2533-03-4

Listaár: 3 770 Ft

Online ár:

3 420 Ft
Adatlap

RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6 S/FTP 10.00 m Narancs Védővel LINDY

Lindy Cat.6 S / FTP kábel, narancs, 10m

PIMF kábel (páros fém fólia)
10/100 / 1000Base-TX támogatással
6. kategória, E osztály, 27 AWG, 4 vezetékes pár
Gigabit kompatibilis
Dugó: RJ45 árnyékolt, Snagless (reteszvédelem), aranyozott érintkezők
megfelel: ANSI / TIA-568-C.2
színes kóddal rendelkezik: TIA / EIA-568-B

Ez a szöveg gépi fordítással készült.

Műszaki adatok: A típusú csatlakozók száma: 1 x · B típusú csatlakozók száma: 1 x · Csatlakozó típus: RJ45 · Csatlakozó típus A (illetve bemenetek): RJ45 dugó · Csatlakozó típus B (illetve kimenetek): RJ45 dugó · Dugó kivitel: egyenes · Kábel kivitel: Csatlakozókábel · Kábelhossz: 10.00 m · Specifikáció (pl. CAT5, CAT6): CAT 6 · Szín: Narancs · Termék típus: Hálózati kábel, patchkábel · Vezeték alkalmazás: Hálózat · Vezeték jellemzők: Védővel · Árnyékolás (hálózati kábel): S/FTP


A termék gyártója: Lindy
Azonnali megrendelés esetén várhatóan az alábbi időpontokban tudod a terméket átvenni:
Váci út Gyors átvétel Átvehető: köv. péntek (05.21)
AQUA EXPRESSZ Gyors átvétel Átvehető: köv. péntek (05.21)
Pólus pont Gyors átvétel Átvehető: köv. péntek (05.21)
Karinthy út Gyors átvétel Átvehető: köv. péntek (05.21)
Fehérvár Gyors átvétel Átvehető: kedd (05.25)
Kiszállítás Gyors átvétel Várható kiszállítás
leghamarabb hétfő (05.24)
Személyes átvétel INGYENES!
Posta Pont átvétel 990 Ft
Posta Pont Csomagautomata 990 Ft
Pick Pack Pont átvétel 990 Ft
Foxpost csomagpont 990 Ft
Házhozszállítás 1190 Ft
GLS Flex Delivery futárszolgálat 1490 Ft
Nagycsomagos kiszállítás
A termék általános értékelése:

0 (0 értékelés)

5csillag
0
4csillag
0
3csillag
0
2csillag
0
1csillag
0