Fedezz fel új világot az AQUA mobilalkalmazásával. Ingyenes FOXPOST kiszállítás az applikációt használóknak! ÉRDEKEL
Kosár 0

Úgy látszik a kosarad üres!

0

Értékesítő munkatársat keresünk!

Az AQUA Webáruház az egyik piacvezető szereplő a műszaki termékek kiskereskedelme területén. Webáruházunk 100%-ban magyar tulajdonú, több mint 20 éves szakmai múltra tekint vissza. Az online jelenlét mellett jelenleg 3 üzlettel rendelkezünk Budapesten, valamint számos „Az ország boltja” minősítés büszke tulajdonosai vagyunk. Cégünk sikerének hátterében a több, mint két évtizedes vásárlói fókuszú innovatív megoldások és a szakértő munkatársak kiemelkedő munkája áll.

Budapesti munkavégzéssel keressük új munkatársunkat az alábbi pozícióba:

Munkavégzés helye:
1048 Budapest Tenkefürdő utca 5.
Amennyiben szeretnéd megpályázni a fenti munkahelyek valamelyikét, kérjük,
hogy fényképes önéletrajzodat és bérigényedet juttasd el az [email protected] e-mail címre,
alamint jelezd melyik boltunkban szeretnél dolgozni!

Feladatok:

  • Értékesítési célok elérése
  • Vásárlók udvarias és szakszerű kiszolgálása
  • Tartozékok, kiegészítők és egyéb szolgáltatások értékesítése
  • Pénztárkezelési teendők önálló, felelősségteljes elvégzése
  • Üzlet és raktári rend fenntartása
  • Vevőreklamációk kezelése
  • Raktározási feladatok elvégzése
  • A cég által meghatározott kereskedelmi koncepció betartása

Elvárások:

  • Kiemelkedő kommunikációs készség, határozottság
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Magas szintű számítástechnikai és műszaki termék ismeret (Az interjú során írásban teszteljük)
  • Számítástechnikai újdonságok ismerete

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség, képzések
  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikus csapatmunkában való részvétel

Új dokumentum feltöltése