Webáruházunk és üzleteink továbbra is zavartalanul üzemelnek, hogy megkönnyítsük nektek az otthonmaradást. Bővebben
0

Úgy látszik a kosarad üres!

0

A fent látható kép némely esetben illusztráció.

Ubiquiti FC-SM-200 FiberCable Single Mode 200ft LC Fiber kábel

Specifikáció

Listaár: 36 570 Ft

Online ár:

35 500 Ft
1 év jótállás
Kérem várjon ...

Ubiquiti FC-SM-200 FiberCable Single Mode 200ft LC Fiber kábel

Tulajdonságok:

Építsd ki a kültéri hálózatodat a FiberCable segítségével.

  • Kábel átmérőja: 6.0 ± 0.2 mm
  • Six-Strand Single-Mode (G.657.A2)
  • Insertion Loss: 1310 nm: ?0.5 dB/km / 1550 nm: ?0.5 dB/km
  • Könnyű és rugalmas
  • Kábelhossz: 200 láb

 

 

 

 



 


A termék gyártója: Ubiquiti
Azonnali megrendelés esetén várhatóan az alábbi időpontokban tudod a terméket átvenni:
Váci útÚJ! Gyors átvétel Átvehető: szerda (04.01)
AQUA EXPRESSZ Gyors átvétel Átvehető: szerda (04.01)
Pólus pont Gyors átvétel Átvehető: szerda (04.01)
Karinthy út Megnövekedett forgalom Átvehető: szerda (04.01)
Fehérvár Gyors átvétel Átvehető: csütörtök (04.02)
Kiszállítás Várható kiszállítás
leghamarabb csütörtök (04.02)
Személyes átvétel INGYENES!
Posta Pont átvétel 990 Ft
Posta Pont Csomagautomata 990 Ft
Pick Pack Pont átvétel 990 Ft
Házhozszállítás 1190 Ft
GLS Flex Delivery futárszolgálat 1390 Ft
Nagycsomagos kiszállítás
A termék általános értékelése:

0 (0 értékelés)

5csillag
0
4csillag
0
3csillag
0
2csillag
0
1csillag
0