Fedezz fel új világot az AQUA mobilalkalmazásával. Ingyenes FOXPOST kiszállítás az applikációt használóknak! ÉRDEKEL
Kosár 0

Úgy látszik a kosarad üres!

0

Ubiquiti FC-SM-200 FiberCable Single Mode 200ft LC Fiber kábel

Jótállás: 1 év

Rendelhető


43 290 Ft
-
+

Cetelem hitelkártyával csak: 40 260 Ft

A kedvezmény kizárólag bolti átvétel esetén érvényes!

Ubiquiti FC-SM-200 FiberCable Single Mode 200ft LC Fiber kábel

Tulajdonságok:

Építsd ki a kültéri hálózatodat a FiberCable segítségével.

  • Kábel átmérőja: 6.0 ± 0.2 mm
  • Six-Strand Single-Mode (G.657.A2)
  • Insertion Loss: 1310 nm: ?0.5 dB/km / 1550 nm: ?0.5 dB/km
  • Könnyű és rugalmas
  • Kábelhossz: 200 láb

 

 

 

 



 


A termék gyártója: Ubiquiti
Azonnali megrendelés esetén várhatóan az alábbi időpontokban tudod a terméket átvenni:
Váci út Gyors átvétel Várhatóan átvehető: szerda (04.24)
AQUA EXPRESSZ Gyors átvétel Várhatóan átvehető: szerda (04.24)
Karinthy út Gyors átvétel Várhatóan átvehető: szerda (04.24)
Kiszállítás Gyors átvétel Várható kiszállítás
leghamarabb csütörtök (04.25)
Foxpost csomagpont 990 Ft
Személyes átvétel INGYENES!
Aznapi kiszállítás Budapest területén
Posta Pont Csomagautomata 1190 Ft
Posta Pont átvétel 1190 Ft
Házhozszállítás 1490 Ft
GLS Flex Delivery futárszolgálat 1690 Ft
Nagycsomagos kiszállítás
A termék általános értékelése:

0 (0 értékelés)

5csillag
0
4csillag
0
3csillag
0
2csillag
0
1csillag
0
Cetelem alap hitel Nem elérhető
Cetelem 0% THM hitel Nem elérhető
Cetelem hitelkártyával 40 260 Ft

Ajánlatunk Számodra - Best4You