Úgy látszik a kosarad üres!
KOSÁR
A fent látható kép némely esetben illusztráció.
Külső raktáron
Várható kiszállítás leghamarabb: hétfő (05.04.)
A Delock által gyártott speciális adapter ideális megoldást nyújt különböző antenna kábelek csatlakoztatására. Az adapter lehetővé teszi, hogy RP-SMA male (Jack) típusú csatlakozót SMA female (köpeny) csatlakozóval ellátott eszközhöz csatlakoztassa. Az 90°-os ívelt kialakításának köszönhetően különösen praktikus megoldás szűk helyeken történő használathoz, ahol a hagyományos egyenes kialakítású csatlakozók nem lennének megfelelőek vagy nehezen kezelhetőek.
Ez az adapter kiválóan alkalmas rádiófrekvenciás alkalmazásokhoz, mint például WLAN hálózati eszközök, antenna kábelek, rádió kommunikációs rendszerek és más RF jelátviteli eszközök számára. Ideális használatra olyan helyeken, ahol szükség van a csatlakozó helytakarékos elhelyezésére.
A Delock RP-SMA > SMA adapter különösen ellenáll a korróziónak és az időjárás okozta kopásnak köszönhetően a kiváló minőségű anyagnak. Az 90°-os kialakítás révén minimalizálható az antenna kábelen keletkező mechanikai stressz a csatlakozásnál, ezáltal hosszabb élettartamot és megbízhatóságot nyújt a rendszer számára.
A termék leírás értékeléséhez kérjük, jelentkezz be!
0 (0 értékelés)
A termék értékeléséhez kérjük, jelentkezzen be!
Rendszerüzenet
Cofidis expressz online áruhitel
OTP Online Áruhitel
Bejelentkezés szükséges
Válassz színt és méretet
FOXPOST-Packeta Group csomagautomata térkép
Kuponkód aktiválás
Útvonaltervezés
Fizetőkapu betöltése ...