Közel két hónapja megjelentek a GeForce legújabb videókártyái, amelyek az RTX 5080 és RTX 5090 nevet viselik, majd most márciusban az AMD piacra dobta az ő új videókártyái.
Ha hajlítható kijelzős telefon, akkor mindenkinek a Samsung jut eszébe. Pedig készített már ilyet a Huawei és a Motorola is. Illetve a náluk sokkal kevésbé ismert Royole is, akik lassan igazi szakértői lesznek a műfajnak. Az új készülékük, a Royole FlexPai 2 pedig kimondottan ügyes.
A készülék már nem az első a Royole portfóliójában, akik rengeteget csiszoltak a zsanérmechanikán. Ígéretük szerint sikerült kiküszöbölniük a hajlítható kijelzők egyik jellegzetes hibáját, a gyűrődést is azzal, hogy a több rétegből álló kijelző rétegei elcsúsznak egymáson.
A készülék kinyitva egy nagy, 7,8 hüvelykes AMOLED képernyőt kínál kinyitva, amelynek felbontása 1920*1444 pixel. Ha viszont összecsukjuk, akkor egy 5,5 és egy 5,4 hüvelykes képernyőt kapunk az elő és a hátlapon.
A FlexPai 2 hardverére sem lehet panasz. A készülék lelke egy Qualcomm Snapdragon 865 SoC, mellé 6-8 GB memória és egy Adreno 640 GPU társul. Tárhelyből 128, 256 és 512 GB-os változat is készül, de microSDXC kártyával ez tovább is bővíthető.
Kamerák terén egy négylencsés rendszer foglal helyet a hátoldalon egy 64 megapixeles fő kamerával, amit egy 16 megapixeles ultraszéles látószögű lencsével támogattak meg. A készüléken természetesen már Android 10 fut, a tápellátásért pedig egy 4450 mAh-s akkumulátor gondoskodik.
Egy ilyen kütyü természetesen nem az alsó polcon csücsül a boltokban. A nagyjából fél millió forintos árcédula természetesen nagyon magas, de valójában a közvetlen konkurenciához mérten mégis barátságosnak tekinthető. Kérdés, hogy hozzánk eljut-e majd a készülék.
Közel két hónapja megjelentek a GeForce legújabb videókártyái, amelyek az RTX 5080 és RTX 5090 nevet viselik, majd most márciusban az AMD piacra dobta az ő új videókártyái.
A mechanikus klaviatúra kifejezetten mutatós darab, használata viszont meglepően csendes lesz.
A fektetett FLP01 ház olyan, mintha a ’90-es évekből pottyant volna ide.
Három variáció és azok megannyi modellje kerül a boltok polcaira, mind AI-tól fűtve.
Az okostelefon első körben Indiában kerül a boltokba, de később nyugatra is megérkezhet valamilyen formában.
Az új hordozható játékkonzol még idén a boltokba kerülhet.
Összecsukható készülékhez képest korrekt hardver és baráti árcédula jellemzi.
A Sony készített egy szobát, amiben belecsöppenünk a játékba.
HOZZÁSZÓLÁSOK
Hozzászóláshoz előbb jelentkezzen be!