Karinthy úti üzletünk karbantartási munkálatok miatt szeptember 25-én és 26-án ZÁRVA tart. Bővebben
0

Úgy látszik a kosarad üres!

0

A fent látható kép némely esetben illusztráció.

TP-Link TL-SG3210 10/100/1000Mbps 8 portos + 2 SFP L2 Managed switch

Specifikáció

Listaár: 35 700 Ft

Online ár:

34 660 Ft
2 év jótállás
Cetelem hitelkártyával csak: 32 235 Ft  
A kedvezmény kizárólag bolti átvétel esetén érvényes!
Kérem várjon ...
LAN portok száma 8 db
LAN portok sebessége 10/100/1000 Mbps
SFP portok száma 2 db

TP-Link TL-SG3210 10/100/1000Mbps 8 portos + 2 SFP L2 Managed switch

Műszaki adatok

A termék leírása            TP-LINK Jetstream 8 portos Gigabit L2 Lite Managed Switch, 2 SFP Slots

Felület  8 x 10/100/1000 RJ45 port

(Auto Negotiation / Auto MDI / MDIX)

2 x 1000Mbps SFP Slots

1 x konzol port

Network Media  10Base-T: UTP kategória 3, 4, 5 kábellel (maximum 100m)

100BASE-TX/1000Base-T: UTP kategória 5, 5e, 6 vagy újabb kábellel (maximum 100m)

1000BASE-X: MMF, SMF

Sávszélesség / Backplane        20Gbps

MAC Address Table      8k

Méretek (szélesség x mélység x magasság)      294 x 180 x 44 mm

Csomagpuffer memória            512KB

Packet Forwarding Rate            1.49Mpps

Jumbo Frame   10240 Bytes

A csomag tartalma       Switch, tápkábel, gyors telepítési útmutató, Resource CD, rackbe szerelhető készlet, gumitalpak


A termék gyártói honlapja

Az itt található információk a gyártó által megadott adatok.

A gyártók a termékek adatait bármikor, előzetes bejelentés nélkül megváltoztathatják. Változásért, eltérésért nem tudunk felelősséget vállalni!

Azonnali megrendelés esetén várhatóan az alábbi időpontokban tudod a terméket átvenni:
Váci útÚJ! Gyors átvétel Átvehető: csütörtök (10.01)
AQUA EXPRESSZ Gyors átvétel Átvehető: csütörtök (10.01)
Pólus pont Gyors átvétel Átvehető: csütörtök (10.01)
Karinthy út Megnövekedett forgalom Átvehető: csütörtök (10.01)
Fehérvár Gyors átvétel Átvehető: kedd (10.06)
Kiszállítás Gyors átvétel Várható kiszállítás
leghamarabb péntek (10.02)
Személyes átvétel INGYENES!
Posta Pont átvétel 990 Ft
Posta Pont Csomagautomata 990 Ft
Pick Pack Pont átvétel 990 Ft
Házhozszállítás 1190 Ft
GLS Flex Delivery futárszolgálat 1390 Ft
Nagycsomagos kiszállítás
A termék általános értékelése:

0 (0 értékelés)

5csillag
0
4csillag
0
3csillag
0
2csillag
0
1csillag
0