0

Úgy látszik a kosarad üres!

0

A fent látható kép némely esetben illusztráció.

TP-Link MC220L média converter

Specifikáció

Listaár: 7 080 Ft

Online ár: 6 740 Ft

Garancia: 5 év jótállás
Cetelem hitelkártyával csak: 6 270 Ft  
A kedvezmény kizárólag bolti átvétel esetén érvényes!
Kérem várjon ...
-
+

Válassz csomagajánlataink közül!

6 740 Ft

Megtakarított összeg:

0 Ft

Athom Homey (HOMEY-EU-02)

104 790 Ft
104 790 Ft
A csomaghoz adom

Aqara Hub központi egység (ZHWG11LM)

20 290 Ft
20 290 Ft
A csomaghoz adom

Fibaro Home Center Lite központi egység (FGHCL)

105 990 Ft
105 990 Ft
A csomaghoz adom

Qubino okos fogyasztásmérő (ZMNHTD1)

34 370 Ft
34 370 Ft
A csomaghoz adom

Fibaro Home Center 2 központi egység (FGHC2)

227 090 Ft
227 090 Ft
A csomaghoz adom

Netatmo Valena Life párosító szett fehér (752154)

22 280 Ft
22 280 Ft
A csomaghoz adom

Fibaro ZW5 swipe vezérlő fehér (FGGC-001 ZW5)

56 950 Ft
56 950 Ft
A csomaghoz adom

Legrand Intelligens vezérelhető mikromodul 300W (064888)

16 350 Ft
16 350 Ft
A csomaghoz adom

TP-Link MC220L média converter

1000BASE-FX átalakítása 10/100BASE-TX-re és
1000Base-T cooper media-ra ill. vissza.
Támogatott szabványok: IEEE 802.3u 10/100Base-TX,
IEEE802.3ab 1000Base-T és IEEE802.3z 1000Base-FX.
multi-mode/single-mode, SC-Type csatlakozóval.
SX (shortwave) támogatása.
Auto MDI/MDI-X a TX portokhoz, LED az elülső panelen.
Multi-mode esetén 0.55 km és single-mode esetén 10 km a hatótávolság.

A termék gyártói honlapja
Azonnali megrendelés esetén várhatóan az alábbi időpontokban tudod a terméket átvenni:
Váci út Gyors átvétel Átvehető: szerda (03.03)
AQUA EXPRESSZ Gyors átvétel Átvehető: szerda (03.03)
Pólus pont Gyors átvétel Átvehető: szerda (03.03)
Karinthy út Megnövekedett forgalom Átvehető: szerda (03.03)
Fehérvár Gyors átvétel Átvehető: köv. csütörtök (03.04)
Kiszállítás Gyors átvétel Várható kiszállítás
leghamarabb köv. csütörtök (03.04)
Személyes átvétel INGYENES!
Posta Pont átvétel 990 Ft
Posta Pont Csomagautomata 990 Ft
Pick Pack Pont átvétel 990 Ft
Foxpost csomagpont 990 Ft
Házhozszállítás 1190 Ft
GLS Flex Delivery futárszolgálat 1490 Ft
Nagycsomagos kiszállítás
A termék általános értékelése:

0 (0 értékelés)

5csillag
0
4csillag
0
3csillag
0
2csillag
0
1csillag
0