JBL Tune 160 fülhallgató fekete (JBLT160BLK)
Jótállás: 2 év
A termék jelenleg nem elérhető!
Értesítést kérek, ha elérhető lesz a termék:
Legutolsó ismert ár:
3.5 mm jack csatlakozó igen
Minimum frekvenciaátvitel 20 Hz
Maximum frekvenciaátvitel 20000 Hz
Meghajtóegység 9 mm
Felhasználási terület Általános felhasználás
Gyártó: JBL
Modell: Tune 160 (T160)
Leírás:
Műszaki adatok:
  • Membrán méret 9
  • Minimum frekvencia 20Hz
  • Maximum frekvencia 22000Hz
  • Fülhallgató kialakítás Hallójárati
  • Fülhallgató típus Hallójárati
  • Fülharang 3 méret (S, M, L)
  • Kompatibilitás Andorid, iOS
  • Vezérlés 1 gombos, univerzális
  • Impedancia 16 Ohm