POS Power FTPC30V24-C2 24V/1.25A 30W IP20 LED tápegység
Jótállás: 3 év
A termék jelenleg nem elérhető!
Értesítést kérek, ha elérhető lesz a termék:
Legutolsó ismert ár:
Feszültség 24 V
Fogyasztás 30 W
Felhasználási hely Beltéri
Tulajdonságok:
  • Feszültség: 24 V
  • Áramerősség: 1,25 A
  • Teljesítmény: 30 W
  • Behatásvédelem: IP20
  • Védelmek: Rövidzárlat / Túláram / Termikus
  • Méret: 154 x 50 x 14 mm