Úgy látszik a kosarad üres!

Pioneer MVH-S120UI USB/AUX autóhifi fejegység piros

Jótállás: 3 év

Rendelhető


25 690 Ft
-
+
DIN méret 1 DIN
Maximális kimenő teljesítmény 4 x 50 Watt
Teljesítményerősítő típusa MOS-FET
Levehető előlap igen
Kijelző mérete 1 soros LCD
iPod/iPhone vezérlés igen
Android vezérlés igen
Médialejátszás USB igen
FLAC lejátszás igen
Beépített RDS vevő igen
USB csatlakozó előlapon igen
3.5 mm Jack csatlakozó igen
Vonalkimeneti csatlakozók 2 pár RCA

Pioneer MVH-S120UI USB/AUX autóhifi fejegység piros

Tulajdonságok:

A kifejezetten digitális zenéhez tervezett MVH-S120UI közvetlenül csatlakozik az Apple vagy Android* okostelefonhoz és más eszközökhöz az elülső USB vagy Aux-ln segítségével. Ilyen módon az akkumulátor töltése közben hallgathatja kedvenc zeneszámait.

* Az Android okostelefonokhoz Android 5.0 vagy újabb, és AOA (Android Open Accessory) 2.0 szükséges.

Tartalmaz egy fedélzeti MOSFET 50 W x 4 erősítőt, és a további bővítés érdekében 2 RCA előkimenetet tartalmaz a készülék hátulján, lehetővé téve kiegészítő erősítők, hangszórók vagy mélysugárzók telepítését.

Android, iPhone, Spotify

Android kompatibilis, iPhone kompatibilis, akkumulátor töltése, zenelejátszás

5 sávos grafikus EQ, anti-theft protection, Nyomógomb világítás: piros, FLAC támogatás, high pass filter, low pass filter 4 x 50W MOSFET

2x pre-outs

  • Advanced Remote Control App (Pioneer ARC) - A Pioneer ARC alkalmazás a kompatibilis iPhone vagy Android okostelefonját erőteljes érintőképernyős távirányítóvá alakítja, amely lehetővé teszi a kompatibilis Pioneer autórádió rendszerének egyszerű kezelhetőségét és testreszabását.
  • Spotify - ASpotify segítségével csak csatlakoztassa okostelefonját, hogy kényelmesen böngészhesse kedvenc lejátszási listáit, albumait, műsorszámait és előadóit a fejegység vezérlőivel.
  • Made for iPod / iPhone - Közvetlenül vezérelheti iPod / iPhone készülékét a töltéshez, a zene és a videó lejátszásához egy opcionális interfészkábellel (külön megvásárolható), az iOS-eszköztől függően. A dal, az előadó, az idő és az album információk szépen megjelennek az érintőképernyőn.
  • Kompatibilis Androiddal - Csatlakoztassa és hallgassa meg a készüléken tárolt zenét alkalmazás nélkül
  • USB bemenet - Csatlakoztasson bármilyen eszközt USB interfészkábellel az eszköz feltöltéséhez vagy a tiszta hangzáshoz.
  • 5 sávos grafikus EQ - Állítsa be az audiokimenetet részletesen a kívánt zenei élmény érdekében.
  • FLAC - Élvezze a FLAC veszteségmentes digitális audiofájljait járművében CD-minőségű lejátszással, konvertálás nélkül.
  • Lopásvédelem

A termék gyártója: Pioneer

Az itt található információk a gyártó által megadott adatok.

A gyártók a termékek adatait bármikor, előzetes bejelentés nélkül megváltoztathatják. Változásért, eltérésért nem tudunk felelősséget vállalni!

Azonnali megrendelés esetén várhatóan az alábbi időpontokban tudod a terméket átvenni:
Kiszállítás Gyors átvétel Várható kiszállítás
leghamarabb: szerda (12.17.)
FOXPOST-Packeta Group csomagpont 1290 Ft
Posta Pont Csomagautomata 1790 Ft
Posta Pont átvétel 1790 Ft
Házhozszállítás 2490 Ft
ExpressOne 1890 Ft
A termék általános értékelése:

0 (0 értékelés)

5csillag
0
4csillag
0
3csillag
0
2csillag
0
1csillag
0
Cofidis expressz online áruhitel Nem elérhető
Cofidis expressz online áruhitel 0% THM Nem elérhető

Részletre vásárláshoz tegyed a terméket a kosárba, majd a megrendelés véglegesítésénél válasszad a Cofidis expressz online áruhitel opciót!

Az előzetes kalkulációt balra a Kalkulátor gomb megnyomásával van lehetőséged megnézni.

Ajánlatunk Számodra - Best4You