ASUS ROG G700 U7-265F/32GB/2TB SSD/RTX5070TI Win 11 Home gamer PC fekete (G700TF-07265F231W)
Jótállás: 3 év
Elérhető OTP online áruhitellel
OTP ONLINE ÁRUHITEL
Kalkulátor
Processzor család Intel® Core™ Ultra 7 sorozat
Processzor típus 265F
Processzor magok száma 20
Processzor órajel 2.4 GHz
Processzor órajel turbo 5.3 GHz