Chieftec 600W Smart tápegység (GPS-600A8) dobozos
Jótállás: 2 év
Teljesítmény 600 Watt
PFC típus Aktív
Ventilátor méret 12 cm
Hatékonyság 85+ Bronze
Típus ATX 12V V2.3
Alaplapi 24 tűs csatlakozó 1 db
CPU 12V csatlakozó 1db 4+4-pin
SATA csatlakozó 4 db
HDD/ODD molex csatlakozó 2 db
PCI-e 6+2 tűs csatlakozó 2 db
Magasság 87 mm
Szélesség 150 mm
Mélység 140 mm
Chieftec 600W Smart tápegység (GPS-600A8)
Termékleírás
A Chieftec GPS-600A8 600W Smart tápegység kiváló választás moderált igényű számítógépekhez ahhoz, hogy stabil és megbízható áramellátást biztosítson. Az ATX formátumú tápegység energetikai hatékonysága és csendes működése teszi ideálissá napjaink modern gépei számára. A beépített kétfázisú ventilátor intelligensen igazodik a rendszer hőmérsékletéhez, csökkentve ezzel a zajszintet, mikor a rendszer alacsony terhelés alatt van.
Főbb jellemzők
  • Teljesítmény: 600W
  • PFC: Aktív PFC
  • Hűtés: 120mm-es ventilátor
  • Hatékonyság: 85% tipikus terhelés mellett
  • Konnektorok: 1 x 24 tűs ATX, 1 x 4+4 tűs EPS, 2 x 6+2 tűs PCIe, 6 x SATA, 3 x Molex, 1 x Floppy
  • Védett a túlfeszültség, túláram és rövidzárlat ellen
  • Dimenziók: 150 mm x 86 mm x 140 mm
Csatlakozások
  • 1 x 24 tűs ATX alaplap csatlakozó
  • 1 x 4+4 tűs ATX12V/EPS12V csatlakozó
  • 2 x 6+2 tűs PCIe csatlakozó videokártyák számára
  • 6 x SATA csatlakozó merevlemezek és SSD-k számára
  • 3 x 4 tűs Molex csatlakozó egyéb perifériák számára
  • 1 x Floppy meghajtó csatlakozó
Méretek és súly
  • Méret: 150 mm x 86 mm x 140 mm (Szé x Ma x Mé)
  • Súly: Approximately 1.9 kg
Biztonsági tanúsítványok
A Chieftec 600W Smart tápegység rendelkezik többek között CE és TÜV tanúsítványokkal, biztosítva az európai piacon való megfelelést a legmagasabb biztonsági előírásoknak.