Chieftec PowerUp 650W tápegység (GPX-650FC)
Jótállás: 2 év
A termék jelenleg nem elérhető!
Értesítést kérek, ha elérhető lesz a termék:
Legutolsó ismert ár:
Teljesítmény 650 Watt
PFC típus Aktív
Ventilátor méret 12 cm
Hatékonyság 80+ Gold
Típus ATX 12V V2.53
Moduláris igen
Alaplapi 24 tűs csatlakozó 1 db
CPU 12V csatlakozó 2db 4+4-pin
SATA csatlakozó 9 db
HDD/ODD molex csatlakozó 3 db
Floppy csatlakozó 1 db
PCI-e 6+2 tűs csatlakozó 2 db
Magasság 87 mm
Szélesség 150 mm
Mélység 140 mm
Tömeg 2.2 kg