27" AOC Q27G4ZDR QD-OLED Gamer monitor
Jótállás: 3 év
Elérhető OTP online áruhitellel
OTP ONLINE ÁRUHITEL
Kalkulátor
BANKMENTES RÉSZLETFIZETÉS
Képátló (inch) 26.5
Panel típusa QD OLED
Maximális felbontás 2560 x 1440 pixel
Képfrissítési frekvencia 240 Hz
Képarány 16:9 Wide képarány
Válaszidő (ms) 0.03
Fényerő (cd/m2) 400
Látószög H/V 178°/178°
HDMI 2 db
DisplayPort 1 db
USB hub igen
Falra szerelhető igen
Falra szerelhető, szabvány 100 x 100
Energiaosztály E
Gamer Igen
Szélesség 609.3 mm
Maximális magasság 537.4 mm
Vastagság 207.7 mm
AOC Q27G4ZDR
Merülj el a lenyűgöző színekben és a folyamatos mozgásban a Q27G4ZDR QD-OLED monitorral, amely 240 Hz-es QHD teljesítményt és HDR10 ragyogást kínál.
A Q27G4ZDR QD-OLED monitor a legmodernebb kijelzőtechnológiát ötvözi a versenyképes teljesítménnyel. A 240 Hz-es QHD felbontásnak köszönhetően minden részlet éles és folyamatos, míg a HDR10 fokozza a kontrasztot és a színeket az élethű látvány érdekében. Az AdaptiveSync a G-Sync kompatibilitással zökkenőmentes, aprításmentes játékmenetet biztosít, amit a HDMI 2.1 csatlakozás és az ultra-alacsony bemeneti késleltetés támogat. Az ergonomikus állvány, az USB-elosztó, a G-menü testreszabhatósága és a 3 éves garancia prémium választássá teszi a Q27G4ZDR-t azoknak a játékosoknak, akik egyszerre keresik az elmerülést és a megbízhatóságot.