Ügyfélszolgálatunk szombati nyitvatartása megszűnt! Új nyitvatartás: H-P: 9:00-18:00, Hétvégén: ZÁRVA! |
3D nyomtatószál
ABS műanyag
2.85 mm
Fekete
750 g
Megfelel a legmagasabb szintű európai minőségi szabványoknak.
Kiemelkedő nyomtatási jellemzők
Nagy precizitás az átmérőben az optimalizált gyártási eljárás által
Nincsenek kellemetlen szagok a nyomtatás alatt
A nyomtatószál megfelel a legmagasabb európai minőségi követelményeknek és kiemelkedő nyomtatási tulajdonságokkal izgalmas eredményeket nyújt! Az Innofil3D ABS az Ultimaker 3D nyomtatókkal együtt történő használatra javasolt. A színpigmentek gondos kiválasztása által vonzó és ragyogó színek garantálhatók. A gyártási folyamat optimalizálása által mindig jobb nyomtatási eredmények adódnak, és a fúvóka eltömődése megfelelő alkalmazás mellett már a múlté.
Az ABS nyomtatószálakkal történő nyomtatás előfeltétele a fűtött nyomtatóágy, mivel az ABS nyomtatószálak hajlamosak a kihűlésnél a zsugorodásra és így az éleknél nem szép "csavarodás" keletkezik.
Jellemzők:
A tekercs magátmérője: 4,9 cm
Műszaki adatok:
Nyomtatási hőmérséklet (max.): 245 °C · Nyomtatási hőmérséklet (min.): 220 °C · Nyomtatószál anyag: ABS műanyag · Nyomtatószál szín: Fekete · Nyomtatószál átmérő: 2.85 mm · Súly: 750 g · Tartozék típus (3D nyomtató): 3D nyomtatószál
Szállítás tartalma:
Orsó
Figyelem:
Fűtött nyomtatóágyas nyomtató szükséges!
Részletre vásárláshoz tegyed a terméket a kosárba, majd a megrendelés véglegesítésénél
válasszad a Cofidis expressz online áruhitel opciót!
Az előzetes kalkulációt balra a Kalkulátor gomb megnyomásával van lehetőséged megnézni.
0 (0 értékelés)