Kosár 0

Úgy látszik a kosarad üres!

0

A fent látható kép némely esetben illusztráció.

Intellinet Transceiver MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) egymódusú WDM (545013)

Specifikáció

Listaár: 10 380 Ft

Online ár: 9 880 Ft

Garancia: 3 év jótállás
Cetelem hitelkártyával csak: 9 190 Ft  
A kedvezmény kizárólag bolti átvétel esetén érvényes!
Kérem várjon ...
-
+

Válassz csomagajánlataink közül!

9 880 Ft

Megtakarított összeg:

0 Ft

Remootio 2.0 Dual Univerzális USB, okosotthon Wi-Fis, Bluetoothos kapunyitó 100 kulcsos és vendégkulcsok

81 790 Ft
81 790 Ft
A csomaghoz adom

Innr BG 110 Bridge okos világítás központi egység

18 710 Ft
18 710 Ft
A csomaghoz adom

Woox Smart Home központi egység (R7070)

7 160 Ft
7 160 Ft
A csomaghoz adom

Athom Homey (HOMEY-PRO-EU-EN)

139 590 Ft
139 590 Ft
A csomaghoz adom

Fibaro ZW5 swipe vezérlő fehér (FGGC-001 ZW5)

56 890 Ft
56 890 Ft
A csomaghoz adom

Aeotec Smart Home Hub okos otthon vezérlő (IM6001-V3P)

39 700 Ft
39 700 Ft
A csomaghoz adom

Intellinet Transceiver MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) egymódusú WDM (545013)

Tulajdonságok:

Az Intellinet Small Form Factor Pluggable (SFP) adó-vevő új vonala biztosítja az ügyfelek számára a teljesítmény és a megfizethetőség kombinációját. Ezek a mini-GBIC (Gigabit Interface Converter) modulok fémházban érkeznek, amely csökkenti az elektromágneses interferenciát és növeli a tartósságukat. 
  • Gigabit Fiber SFP optikai adó-vevő modul
  • Bármely Intellinet Gigabit Ethernet kapcsoló SFP modul bővítőhellyel vagy MSA vagy Cisco kompatibilis SFP porttal
  • Adatátviteli sebesség: 1000 Mbps
  • Egy 1000Base-LX egyfunkciós Fiber LC duplex port Fiber távolság támogatás: legfeljebb 10 km (6,2 mi)
  • Hullámhossz: 1310 nm Megfelel az SFP Multi-Source Megállapodásnak (MSA)
  • Kompatibilis a Cisco GLC-LH-SM adóvevővel SFP szabványos form factor
  • Támogatja a digitális diagnosztikai monitoring (DDM)
  • Alacsony EMI a teljesen fém ház miatt
  • Akár 1,25 Gbps-os kétirányú kommunikáció
  • Támogatja a hot-plugging
  • IEEE 802.3z (Fiber Optic Gigabit Ethernet)
  • Távolság: 10 km
  • Hullámhossz: 1310 nm
  • Méretek: 57 (L) x 14 (W) x 12 (H) mm

A termék gyártója: Intellinet
Azonnali megrendelés esetén várhatóan az alábbi időpontokban tudod a terméket átvenni:
Váci út Gyors átvétel Átvehető: kedd (09.28)
AQUA EXPRESSZ Gyors átvétel Átvehető: kedd (09.28)
Pólus pont Gyors átvétel Átvehető: kedd (09.28)
Karinthy út Gyors átvétel Átvehető: kedd (09.28)
Fehérvár Gyors átvétel Átvehető: kedd (09.28)
Kiszállítás Gyors átvétel Várható kiszállítás
leghamarabb kedd (09.28)
Személyes átvétel INGYENES!
Posta Pont átvétel 990 Ft
Posta Pont Csomagautomata 990 Ft
Pick Pack Pont átvétel 990 Ft
Foxpost csomagpont 990 Ft
Házhozszállítás 1190 Ft
GLS Flex Delivery futárszolgálat 1490 Ft
Nagycsomagos kiszállítás
A termék általános értékelése:

0 (0 értékelés)

5csillag
0
4csillag
0
3csillag
0
2csillag
0
1csillag
0

Akciók

Ajánlatunk Számodra - Best4You

Kedvenceim