Kosár 0

Úgy látszik a kosarad üres!

0

A fent látható kép némely esetben illusztráció.

CTC Union FMC-1001S 10/100/1000Base-T -> 100/1000Base-X SFP média konverter

Specifikáció

Listaár: 22 180 Ft

Online ár: 21 530 Ft

Garancia: 2 év jótállás
Cetelem hitelkártyával csak: 19 380 Ft  
A kedvezmény kizárólag bolti átvétel esetén érvényes!
Kérem várjon ...
-
+

Válassz csomagajánlataink közül!

21 530 Ft

Megtakarított összeg:

0 Ft

Sonoff RF Bridge 433 MHz Wi-Fi átjáró (SON-KIE-BRI)

9 000 Ft
9 000 Ft
A csomaghoz adom

Fibaro KeyFob okos otthon távirányító (FBFGKF-601)

16 070 Ft
16 070 Ft
A csomaghoz adom

Netatmo Valena Life párosító szett fehér (752150)

41 560 Ft
41 560 Ft
A csomaghoz adom

Google Home Mini fehér (GA00210)

10 370 Ft
10 370 Ft
A csomaghoz adom

Aeotec Nano Switch okos vezérlés (ZW139)

15 580 Ft
15 580 Ft
A csomaghoz adom

Sonoff Zigbee Bridge gateway (SON-KIE-BRI-ZB)

9 000 Ft
9 000 Ft
A csomaghoz adom

Aeotec Nano Shutter okos vezérlés (ZW141)

16 570 Ft
16 570 Ft
A csomaghoz adom

Google Home Mini fekete

10 370 Ft
10 370 Ft
A csomaghoz adom
Csatoló típusa SFP
Átviteli sebesség 1000 Mbps
Támogatott szabványok IEEE 802.3ab/z/u/x
Portok 1 db RJ45
Hatótávolság 40 km

CTC Union FMC-1001S 10/100/1000Base-T -> 100/1000Base-X SFP média konverter

Tulajdonságok:

  • Csatlakozás: SFP LC
  • Hatótávolság: MM 2 km; SM 15/30 km; WDM 20/40 km
  • Hullámhossz: MM 1310nm, SM 1310,1550nm; WDM 1310Tx/1550Rx (Type A), 1550Tx/1310Rx (Type B)
  • Szabványok: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x, 802.3Z, 802,3ab
  • Tömege: 120 g

A termék gyártója: CTC Union

Az itt található információk a gyártó által megadott adatok.

A gyártók a termékek adatait bármikor, előzetes bejelentés nélkül megváltoztathatják. Változásért, eltérésért nem tudunk felelősséget vállalni!

Azonnali megrendelés esetén várhatóan az alábbi időpontokban tudod a terméket átvenni:
Váci út Gyors átvétel Átvehető: kedd (12.07)
AQUA EXPRESSZ Gyors átvétel Átvehető: kedd (12.07)
Karinthy út Gyors átvétel Átvehető: kedd (12.07)
Fehérvár Gyors átvétel Átvehető: kedd (12.07)
Kiszállítás Gyors átvétel Várható kiszállítás
leghamarabb hétfő (12.06)
Személyes átvétel INGYENES!
Aznapi kiszállítás Budapest területén
Foxpost csomagpont 990 Ft
Posta Pont átvétel 990 Ft
Posta Pont Csomagautomata 990 Ft
Házhozszállítás 1190 Ft
GLS Flex Delivery futárszolgálat 1490 Ft
Nagycsomagos kiszállítás
A termék általános értékelése:

0 (0 értékelés)

5csillag
0
4csillag
0
3csillag
0
2csillag
0
1csillag
0

Akciók

Ajánlatunk Számodra - Best4You

Kedvenceim