Hamarosan AQUA Napok! Fantasztikus akciókkal és széles kínálattal várunk titeket! Látogass el hozzánk augusztus 15-21 között! | Bővebben |
Rendelhető
Kiszállítás
Várható kiszállítás
leghamarabb csütörtök (08.18)
Tulajdonságok:
A Shelly 1PM a Shelly 1 termék fogyasztásmérővel is felszerelt verziója. Ez az egyik legkisebb méretű, nyílt forráskódú, WiFi-s eszköz kapcsolások okosvezérlésére. Apró mérete lehetővé teszi, hogy akár egy szabványos villanykapcsoló, konnektor mögé a kapcsolóaljzatba vagy egy villamossági kötődobozba beszereljük.
AShelly 1PM okosvezérléshez a gyártó saját okostelefon app-ja és saját Cloud szolgáltatása is elérhető ingyenesen. Beépített webszerverrel rendelkezik, így konfigurálása a helyi hálózatról elérhető webes felületen történik. LAN-kompatibilis, vezérlése a Shelly Cloud és internet elérés nélkül is lehetséges a helyi hálózaton. Támogatja az MQTT-t. Az eszköz egy ESP8266 alapú vezérlővel működik, és a kivezetett tüskesoron keresztül a firmware tetszőlegesen módosítható (Sonoff-Tasmota, ESPEasy, ESPurna stb.), egyszerűen kompatibilissé tehető saját automatizálási szerverrel.
Műszaki adatok:
A termék értékeléséhez kérjük, jelentkezzen be!