Kosár 0

Úgy látszik a kosarad üres!

0

A fent látható kép némely esetben illusztráció.

Renkforce Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x MPO dugó - 1x MPO alj] 50/125 µ Multimode OM3 1.00 m

Specifikáció

Listaár: 22 650 Ft

Online ár: 21 990 Ft

Garancia: 2 év jótállás
Cetelem hitelkártyával csak: 20 450 Ft  
A kedvezmény kizárólag bolti átvétel esetén érvényes!
Kérem várjon ...
-
+

Renkforce Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x MPO dugó - 1x MPO alj] 50/125 µ Multimode OM3 1.00 m


Renkforcefényhullámvezető kábel
MPO dugó/MPO alj
50/125 µ
Multimode OM3
1.00 m

MPO dugó zu MPO alj
-Csatlakozókábel
Szín: Babakék

Az optikai kábelek a vörösréz kábelekkel ellentétben a legzordabb körülmények között is működnek. A fényvezető kábeleket semmilyen elektronika nem befolyásolja. Az alacsony tompításnak köszönhetően az optikai kábelekkel nagy távolságok hidalhatók át.

Műszaki adatok: A típusú csatlakozók száma: 1 x · B típusú csatlakozók száma: 1 x · Belső vezető anyaga: Üvegszál · Csatlakozó típus: Üvegszál · Csatlakozó típus A (illetve bemenetek): MPO dugó · Csatlakozó típus B (illetve kimenetek): MPO alj · Dugó kivitel: egyenes · Kábel kivitel: Csatlakozókábel · Kábelhossz: 1.00 m · Szál típus: 50/125 µ · Szálminőség: Multimode OM3 · Szín: Babakék · Tartalom: 1 db · Termék típus: LWL Csatlakozókábel · Vezeték alkalmazás: LWL


A termék gyártója: Renkforce
Azonnali megrendelés esetén várhatóan az alábbi időpontokban tudod a terméket átvenni:
Váci út Gyors átvétel Átvehető: köv. péntek (07.30)
AQUA EXPRESSZ Gyors átvétel Átvehető: köv. péntek (07.30)
Pólus pont Gyors átvétel Átvehető: köv. péntek (07.30)
Karinthy út Gyors átvétel Átvehető: köv. péntek (07.30)
Fehérvár Gyors átvétel Átvehető: kedd (08.03)
Kiszállítás Gyors átvétel Várható kiszállítás
leghamarabb hétfő (08.02)
Személyes átvétel INGYENES!
Posta Pont átvétel 990 Ft
Posta Pont Csomagautomata 990 Ft
Pick Pack Pont átvétel 990 Ft
Foxpost csomagpont 990 Ft
Házhozszállítás 1190 Ft
GLS Flex Delivery futárszolgálat 1490 Ft
Nagycsomagos kiszállítás
A termék általános értékelése:

0 (0 értékelés)

5csillag
0
4csillag
0
3csillag
0
2csillag
0
1csillag
0