0

Úgy látszik a kosarad üres!

0

Dinamikusan fejlődő, digitális piaci környezetben több mint 20 éves szakmai múltra visszatekintő AQUA Webáruház az egyik piacvezető szereplő a műszaki termékek kiskereskedelme területén. A Gazdaság Kutató Intézet adatai alapján 2018-as évben Magyarország 9. legnagyobb webáruháza. A 100 %-ban magyar tulajdonú Webáruház az online jelenlét mellett jelenleg 5 üzlettel rendelkezik országszerte (Budapest, Székesfehérvár), valamint számos „Az ország boltja” minősítés büszke tulajdonosa, melynek hátterében a közel két évtizedes vásárlói fókuszú innovatív megoldások és a szakértő kollégák kiemelkedő munkája áll.

Budapesti munkavégzéssel keressük új munkatársunkat az alábbi pozícióba:

Elvárások:
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, határozottság
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Magas szintű számítástechnikai és műszaki termék ismeret (Az interjú során írásban teszteljük)
  • Számítástechnikai újdonságok ismerete
Feladatok:
  • Értékesítési célok elérése
  • Vásárlók udvarias és szakszerű kiszolgálása
  • Tartozékok, kiegészítők és egyéb szolgáltatások értékesítése
  • Pénztárkezelési teendők önálló, felelősségteljes elvégzése
  • Üzlet és raktári rend fenntartása
  • Vevőreklamációk kezelése
  • Raktározási feladatok elvégzése
  • A cég által meghatározott kereskedelmi koncepció betartása
Amit kínálunk:
  • Fejlődési lehetőség, képzések
  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikus csapatmunkában való részvétel
Munkavégzés helye:
  • 1132 Budapest, Váci út 20-26. vagy 1117 Budapest  Karinthy Frigyes út 17.

Amennyiben szeretnéd megpályázni a fenti munkahelyek valamelyikét, kérjük, hogy fényképes önéletrajzodat és bérigényedet juttasd el az [email protected] e-mail címre, valamint jelezd melyik boltunkban szeretnél dolgozni!

Új dokumentum feltöltése