Húsvéti nyitvatartás Bővebben
Kosár 0

Úgy látszik a kosarad üres!

0

Csomagoló munkatársat keresünmk

Az AQUA Webáruház az egyik piacvezető szereplő a műszaki termékek kiskereskedelme területén. Webáruházunk 100%-ban magyar tulajdonú, több mint 20 éves szakmai múltra tekint vissza. Az online jelenlét mellett jelenleg 3 üzlettel rendelkezünk Budapesten, valamint számos „Az ország boltja” minősítés büszke tulajdonosai vagyunk. Cégünk sikerének hátterében a több, mint két évtizedes vásárlói fókuszú innovatív megoldások és a szakértő munkatársak kiemelkedő munkája áll.

Budapesti munkavégzéssel keressük új munkatársunkat csomagoló-visszáru ügyintéző.

Munkavégzés helye: 1048 Budapest, Tenkefürdő utca 5.

Amennyiben szeretnéd megpályázni ezen pozíciónkat, kérjük, hogy fényképes önéletrajzod juttassd el az [email protected] e-mail címre, fizetési igényed megjelölésével.

Feladatok:

  • Termékek csomagolása originálása munkautasítás alapján
  • Termék minőségi vizsgálata, ellenőrzése
  • Leltározásban történő részvétel
  • Kimenő rendelések csomagolása (komissiózás)
  • Az internetes megrendelések pontos, rendezett összeállítása, számlázása

Elvárások:

  • Minimum alapfokú végzettség (8 általános)
  • Legalább 1 év – hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló, dinamikus munkavégzés
  • Jó fizikum, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikus csapatmunkában való részvétel

Új dokumentum feltöltése