Fedezz fel új világot az AQUA mobilalkalmazásával. Ingyenes FOXPOST kiszállítás az applikációt használóknak! ÉRDEKEL
Kosár 0

Úgy látszik a kosarad üres!

0

Dinamikusan fejlődő, digitális piaci környezetben több, mint 20 éves szakmai múltra visszatekintő AQUA Webáruház az egyik piacvezető szereplő a műszaki termékek kiskereskedelme területén. A 100 %-ban magyar tulajdonú webáruház az online jelenlét mellett jelenleg 3 üzlettel rendelkezik, valamint számos „Az ország boltja” minősítés büszke tulajdonosa, melynek hátterében a több mint 2 évtizedes vásárlói fókuszú innovatív megoldások és a szakértő kollégák kiemelkedő munkája áll.

Cégünk BUDAPESTI munkavégzéssel keres munkatársat raktáros pozícióba.

Munkavégzés helye: 1048 Budapest, Tenkefürdő utca 5.

Amennyiben szeretnéd megpályázni a fenti munkahelyek valamelyikét, kérjük, hogy fényképes önéletrajzod juttassd el az [email protected] e-mail címre, fizetési igényed megjelölésével.

Feladatok:

  • beérkező szállítmányok tételes átvétele,
  • kimenő szállítmányok összeválogatása a szállítólevél alapján (komissiózás),
  • raktárkészlet teljes felelősséggel történő kezelése,
  • leltározásban történő részvétel,
  • az internetes megrendelések pontos, rendezett összeállítása, számlázása,
  • kapcsolattartás a futárcégekkel.

Elvárások:

  • Minimum alapfokú végzettség (8 általános)
  • Legalább 1 év – hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló, dinamikus munkavégzés
  • Jó fizikum, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikus csapatmunkában való részvétel

Új dokumentum feltöltése